Burun Ameliyatından Sonra Can Veren Leyla’nın Annesi: Kızımı Paramparça Ettiler

Adana’da burun eti ameliyatından 3 gün sonra yaşamını yitiren üniversite öğrencisi Leyla Sönmez’in cenazesi, otopsinin tamamlanmasının ardından Adana Adli Tıp Kurumu morgundan yakınlarına teslim edildi. Anne Sönmez, ”Kızım burun ameliyatı için sağ girdi, ölü çıktı. Kızımı paramparça ettiler. Cumhurbaşkanıma ve Sağlık Bakanıma sesleniyorum; Leyla benim kızım değil, onların kızıdır.’ dedi.

BURUN ETİ AMELİYATI OLDU, 3 GÜN SONRA CAN VERDİ

Adana’da özel hastanede yapılan burun eti ameliyatından sonra doktorunun, ‘Naz yapıyor’ dediği Leyla, 3 gün sonra fenalaşıp, yoğun bakım ünitesine alındıktan sonra hayatını kaybetti.

ÇİLEM DOĞAN ARKADAŞIYDI

Adana’da, eşi Hasan Karabulut’u (33) tabancayla vurarak öldürmekten 15 yıl hapis cezasına çarptırıldıktan sonra 50 bin lira kefaletle serbest bırakılan Çilem Doğan, (24) yaşamını yitiren Leyla Sönmez’in arkadaşı olduğunu söyleyerek, aileye teselli için Adli Tıp Kurumu önüne geldi. Doğan, bir ay önce kendisinin de aynı doktora ameliyat olduğunu ve şu an yüzünde ödemler olduğunu iddia etti. Çilem Doğan ameliyat olmadan bir gün önce Leyla ile görüştüğünü belirterek şöyle konuştu:

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*