Antalya’da tadilattaki daireyi soyan topal hırsız kamerada

Antalya’nın Kepez ilçesi Kültür Mahallesi’nde bulunan 5 katlı bir apartmandaki Turgut Sarıoğlu’nun tadilata sokturduğu dairede, 1 gün arayla iki hırsızlık olayı yaşandı.

Ustalara ait matkap ve daire içerisinden televizyon çalındığını, tuvalet kısmında da bir kişinin tuvaletini yaptığını fark eden Sarıoğlu, güvenlik kameralarını inceleyince izledikleri karşısında adeta şoke oldu.

Polis, hırsızın peşinde

Sarıoğlu, kimliği belirsiz şüphelinin ilk gün sekerek gelip matkabı aldığını, ikinci gün yine aynı saatte topallayarak gelip televizyonu çaldığını görünce polise şikayetçi oldu.

Polis ekipleri, şüphelinin yakalanması için çalışma başlattı.

Öte yandan hırsızlık, apartmanın güvenlik kameralarına yansıdı.

“Tuvaletini yaptı, DNA’dan belli olmuyormuş”

Olay gününü anlatan Turgut Sarıoğlu, “İlk gün matkabı almış, ikinci gün ise daireye girip önce tuvaletini yapmış, ardından da televizyonu alıp gitmiş. Tuvalet yoktu, seramik üzerine yapmış. Sanırım tutamamış. Ondan kalan tek ipucu oldu. Araştırdık fakat DNA belli olmuyormuş.” diye konuştu.

“Eşyaları topladıkça iyileşmiş”

Hırsız için video hazırladıklarını da aktaran Sarıoğlu, “’Seni Gidi Topal’ şarkısıyla video hazırladık. Yüzümüzü gülümseten tek şey bu oldu. Topallayarak geldi, ikinci gün ise televizyon aldıktan sonra daha iyiydi. Eşyaları topladıkça iyileşmiş.” ifadelerini kullandı.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*